ALİ İHSAN ÇAMCI Halk Yatırım
1967 yılında Konya’da doğdu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1990 yılında Türkiye Öğretmenler Bankası Menkul Kıymetler Merkezinde uzman yardımcısı olarak başladıktan sonra sırasıyla Alternatifbank ve Garanti Yatırım Bankalarının Hazine Birimlerinde çeşitli görevlerde bulundu. 1997 yılında Hazine Birimi müdürü olarak MNGbank’ın kuruluş sürecinde yer alan Çamcı 2003 yılında Halk Yatırımda Hazine Birimi yöneticisi olarak başladığı görevini halen Hazine Birimi Direktörü olarak sürdürmektedir.

Yazarımızın Makaleleri İçin Tıklayınız..
BANU KIVCI TOKALI Halk Yatırım
1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi yüksek lisansını bitirdi. Ekonomistlik kariyerine 1997 yılında Eczacıbaşı Menkul Değerler’de başladı. 1999 yılından Fortis grubunda başlayan Tokalı, Banka Hazine ve Yatırım grubunda geçirdiği 6 yıla yakın süreç içinde, yatırım iştirakinde Ekonomik Araştırmalar birimini oluşturarak, kurumun kendi bünyesinde makro ekonomik analiz desteğini sağlaması sürecini başlattı. TEB Yatırım ve Finans Yatırım’da Baş Ekonomist olarak çalıştıktan sonra, 2010 yılında Destek Menkul Değerler’de Araştırma birimini kurmuş, Pazarlama ve Kurumsal İletişim birimlerinin etkinliğinin artırılmasında katkıda bulunmuştur. 2013 yılının Mayıs ayından beri, Halk Yatırım’da, Yatırım Danışmalığı ve Araştırma Direktörü olarak görevine devam ediyor.

Yazarımızın Makaleleri İçin Tıklayınız..
Piyasa verileri 15 dakika gecikmelidir

YASAL UYARI

BIST(Borsa İstanbul) isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayımlanamaz.Veriler FOREKS tarafından sağlanmaktadır.


Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.


© S&P Dow Jones Indices LLC 2014. All rights reserved.