Tarih: 14/06/2019
Haberin Adı : SPK, Derlüks Deri'nin halka arzını onayladı
Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin halka arzını onayladı. SPK haftalık bülteninde yer alan karara göre, Şirket sermayesinin15 milyon TL'den 25 milyon TL'ye çıkarılması sırasında 10 milyon TLbedelli artırılan paylar ile Cemal Güzelci'ye ait 1 milyon TL nominal değerli paylar halka arz edilecek. Kurulun VII-128.1 sayılı Pay Tebliği’nin 9’uncu maddesi gereği olarak, halka arz edilecek payların nominal değerinin %25’ine tekabüleden 2.750.000 TL nominal değerli paylar da satışa hazır hale getirilecek. Halka arzda satış fiyatı 2,66 TL olarak belirlendi.http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2019&no=30
Diğer Haberlere Buradan Ulaşabilirsiniz..
Piyasa verileri 15 dakika gecikmelidir

YASAL UYARI

BIST(Borsa İstanbul) isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayımlanamaz.Veriler FOREKS tarafından sağlanmaktadır.


Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.


© S&P Dow Jones Indices LLC 2014. All rights reserved.