Tarih: 11/01/2019
Haberin Adı : ***TTKOM*** TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri
***TTKOM*** TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri )İlgili Şirketler []İlgili Fonlar []TürkçeYönetim Kurulu Komiteleri Yapılan Açıklama Güncelleme mi?Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi?Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi- Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?Hayır (No) Bildirim İçeriği AçıklamalarŞirketimizin Yönetim Kurulu kararları uyarınca:  1) Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 Sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinde yer alan Kurumsal Yönetim İlkeleri'nin 4.5.1. maddesi gereğince   Risklerin Erken Saptanması ve Yönetimi Komitesinde Sayın Mazen Abou Chakra'nın ve Cenk Serdar'ın istifası üzerine boşalan üyeliklere Yönetim Kurulu üyeleri Sayın Hakan Aran ve Sayın Bülent Aksu seçilmiştir. Denetim Komitesinde Sayın İbrahim Eren'in istifası üzerine boşalan üyeliğe Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi Sayın Selim Dursun seçilmiştir. Hâlihazırda Denetim Komitesi üyesi olan Sayın Yiğit Bulut Denetim Komitesi başkanı olarak seçilmiştir. Kurumsal Yönetim Komitesinde Sayın İbrahim Eren'in istifası üzerine boşalan üyeliğe Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi Sayın Nureddin Nebati Kurumsal Yönetim Komitesi başkanı olarak seçilmiştir. Ayrıca Sayın Mohammed Hariri ve Sayın Cenk Serdar'ın istifası üzerine boşalan üyeliklere Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi Sayın Selim Dursun ve Yönetim Kurulu üyesi Sayın Muammer Cüneyt Sezgin seçilmiştir.  2) Yönetim Kurulu Alt Komitesi olan İcra Komitesi'nin kaldırılmasına karar verilmiştir. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/732795BIST
Diğer Haberlere Buradan Ulaşabilirsiniz..
Piyasa verileri 15 dakika gecikmelidir

YASAL UYARI

BIST(Borsa İstanbul) isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayımlanamaz.Veriler FOREKS tarafından sağlanmaktadır.


Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.


© S&P Dow Jones Indices LLC 2014. All rights reserved.