Tarih: 11/01/2019
Haberin Adı : ***TTKOM*** TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.( Esas Sözleşme Tadili
***TTKOM*** TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.( Esas Sözleşme Tadili )İlgili Şirketler []İlgili Fonlar []TürkçeEsas Sözleşme Tadili Yapılan Açıklama Güncelleme mi?Evet (Yes) Yapılan Açıklama Düzeltme mi?Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi26.12.2018 Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?Hayır (No) Bildirim İçeriği AçıklamalarŞirketimizin 26.12.2018 tarihli özel durum açıklamasında belirtilen Şirketimiz Esas Sözleşmesinin tadiline ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)'na yapılan başvuru, SPK tarafından onaylanmış ve 10.01.2019 tarihli SPK bülteniyle duyurulmuştur. http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/732794BIST
Diğer Haberlere Buradan Ulaşabilirsiniz..
Piyasa verileri 15 dakika gecikmelidir

YASAL UYARI

BIST(Borsa İstanbul) isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayımlanamaz.Veriler FOREKS tarafından sağlanmaktadır.


Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.


© S&P Dow Jones Indices LLC 2014. All rights reserved.